789 270 887 krisoff1@wp.pl

Odkomarzanie

ODKOMARZANIE – jest to inaczej zwalczanie komarów , usługa ta wykonywana jest w ogrodach , na działkach , w parkach i w pozostałych miejscach gdzie komary nie dają spokoju .

komarr

Odkomarzanie to zabieg z użyciem środków owadobójczych wykonany za pomocą urządzeń do :

– zamgławiania termicznego ,zwalczanie komarow i kleszczy

– zamgławiania ULV ,

DSC03513

lub do oprysku grubokroplistego

ZWALCZANIE KOMAROW

ZABIEG BEZPIECZNY dla dzieci , dorosłych oraz dla zwierząt , a SZKODLIWY DLA OWADÓW !!! Użytkowanie terenu już od 30min po zabiegu .

Preparat z adiuwantem przykleja się osadzając na roślinach i zwiększa swą przyczepność co zapobiega zmywaniu przez opady .

Podczas Odkomarzania czyli oprysku na komary owady są zabite , a środek osadzony na roślinności chroni przed kolejnymi owadami , które nalecą , a w momencie kontaktu z roślinnością także zostaną zabite .

Ta usługa jest dla osób które cenią spokój w ogrodzie i mają już dość zamykać okien w upalne dni i noce oraz żeli na komary , sprayów na komary i kleszcze oraz odpalania kadzideł , które powstrzymują krwiopijców na chwile.

Jeżeli chcesz zwalczyć komary , meszki i kleszcze na terenach otwartych to  ZADZWOŃ.

KLESZCZE – ODKLESZCZANIE

kleszcze

Kto z nas nie zna kleszczy ?

Z kleszczami mamy problemy już od wiosny i wtedy widoczne są pierwsze ich ataki na żywiciela .

Często kleszcze spotykane są na łąkach , w lasach i ich obrzeżach .

Więc jeśli masz swój ogród lub działkę położoną blisko lasu , a na niej biegają dzieci lub twoje zwierzaki to warto by było przed latem wykonać odkleszczanie ogrodu w celu wytępienia kleszczy co się znajdują i zabezpieczeniu przed następnymi .

Możemy dla Ciebie pomóc jeśli zastanawiasz się jak zwalczyć kleszcze na działce , jak zwalczyć kleszcze w ogrodzie , jak zwalczyć kleszcze na polu , co zrobić , by pozbyć się kleszczy z ogrodu .

Polecana metoda – zamgławianie termiczne

Eksperci szacują, że na terenie kraju ok. 10-15 proc. kleszczy może być zarażonych chorobotwórczymi mikrobami, zwłaszcza w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim . Z badań doktora Pawła Stefanoffa z PZH wynika, że występowanie kleszczowego zapalenia mózgu może mieć większy zasięg niż się sądzi.

POLECAMY

– zwalczanie komarów na działkach i w ogrodach ,

– oprysk przeciw komarom na działkach ,ogrodach i w parkach ,

– zwalczanie meszek,

– opryski przeciw meszkom na działkach ,ogrodach i w parkach ,

– zwalczanie kleszczy na działkach ,ogrodach i w parkach ,

– odkomarzanie warmińsko mazurskie ,

– zwalczanie komarów podlaskie ,

– odkomarzanie mazowieckie ,

– odkomarzanie kujawsko pomorskie

odkomarzanie Augustów , Barczewo , Bartoszyce , Biała Piska , Biskupiec , Bisztynek , Braniewo , Dobre Miasto , oprysk na kleszcze Działdowo , Dzierzgoń , odkomarzanie Ełk , Frombork ,zwalczanie komarów w ogrodzie Giżycko , Gołdap , Górowo Iławeckie , likwidacja meszek na działce Iława , Jeziorany , oprysk na komary Kętrzyn , Kisielice , Korsze , Kolno ,odkomarzanie Łomża , Łapy , Zambrów , Wysokie Mazowieckie , odkomarzanie posesji Grajewo , tępienie komarów Suwałki , zwalczanie kleszczy Sejny , Sokółka , Lidzbark , Lidzbark Warmiński , zwalczanie komarów w parku Lubawa ,zwalczanie komarów Mikołajki , Miłakowo , Miłomłyn ,Młynary,odkomarzanie Lubawa , Chorzele , tępienie kleszczy Ostrów Mazowiecka ,odkomarzanie Płońsk , Płock , Pułtusk , odkomarzanie Wyszków , Ciechanów , Mława , Piecki ,Przasnysz, Mońki ,Morąg ,zwalczanie komarów Mrągowo , zwalczanie komarów na działce Nidzica , Nowe Miasto Lubawskie , Olecko , odkomarzanie Olsztyn , opryski przeciwko komarom Olsztynek , Orneta, Orzysz ,odkomarzanie Ostrołęka ,odkomarzanie Ostróda , Pasłęk ,Pasym, Pieniężno, zwalczanie komarów w parkach Pisz ,Reszel ,Ruciane-Nida , Ryn , Sępopol , Susz , Szczytno , Suwałki , zwalczanie komarów Węgorzewo , Zalewo, Żuromin ,