789 270 887 krisoff1@wp.pl

Czyszczenie i odkażanie pomieszczeń po fekaliach

Oferujemy specjalistyczną usługę usuwania szkód spowodowanych zalaniem fekaliami . Usuwamy zagrożenie epidemiologiczne jakie niesie za sobą zanieczyszczenie fekaliami waszych domów , mieszkań , budynków czy pojedynczych pomieszczeń .

Posiadamy odpowiednie kompetencję , odpowiedni sprzęt do czyszczenia i dezynfekcji a środki do mycia i dezynfekcji dobieramy indywidualnie do zastałej sytuacji w zalanych pomieszczeniach , aby przywrócić miejsce do stanu z przed zalania i bez drobnoustrojów .Nasze doświadczenie daje wam gwarancję bezpieczeństwa !

Nasza usługa jest kompleksowa , wykonujemy :

  • sprzątanie po fekaliach , po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba
  • osuszanie po fekaliach , po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba
  • dezynfekcja – odkażanie po fekaliach , po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba
  • czyszczenie po fekaliach , po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba
  • usuwanie zapachów fekaliów , po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba

Obsługujemy warmińsko mazurskie , podlaskie , mazowieckie , pomorskie , kujawsko pomorskie

dezynfekcja piwnicy , odkażanie po fekaliach , sprzątanie piwnicy po fekaliach , sprzątanie piwnicy po wybiciu kanalizacji i szamba , fekalia w piwnicy , dezynfekcja po fekaliach , czyszczenie z fekali , dezynfekcja po wybiciu szamba , odkażanie po zalaniu szambem , usuwanie zapachu po fekaliach , usuwanie zapachu po szambie , ozonowanie po fekaliach , sprzątanie po wybiciu szamba , sprzątanie po wybiciu kanalizacji , jak zdezynfekować ściany , czym zdezynfekować po fekaliach , środki do dezynfekcji po zalaniu ,czyszczenie po wybiciu szamba , ozonowanie po fekaliach ,ozonowanie po wybiciu szamba , ozonowanie o wybiciu knalizacji