789 270 887 krisoff1@wp.pl

Zwalczanie kretów i nornic w ogrodach i na działkach.

Zwalczanie kretów na działce i  w ogrodzie.KRISOFF zwalczanie kretów w ogrodzie na działce

Jak pozbyć się kreta z ogrodu ? Jak wytępić krety na działce ? Czym zwalczyć krety w ogrodzie ?

Masz już dużo szpecących kretowisk na swojej działce ? To znaczy , że krety żerują pod ziemią i drążą w niej swoje korytarze i przy okazji podkopywania roślin mogą je uszkodzić . Krety żerują niszcząc Twój ogród oraz nerwy .
Dlatego możemy skuteczne pomóc poprzez usługę tępienie kretów i nornic .KRISOFF zwalczanie kretów w ogrodach i na działkach

Skutecznie zwalczamy krety i nornice  z terenów zamkniętych , na działkach , w ogrodach , w uprawach ogrodniczych , na lotniskach , nasypach hydrotechnicznych i obiektach sportowych.

Mogę Ci pomóc rozwiązać Twój problem ?

Kontakt

Usługa jest dla osób , które zwalczały krety domowymi sposobami i środkami dostępnymi w sklepach oraz odstraszaczami i straciły nadzieje , że nie ma skutecznych KRISOFF zwalczanie kretów w ogrodach i na działkachrozwiązań !!!

Jak wygląda usługa zwalczania kretów :

  • zaczynamy od rozmowy telefonicznej , aby poznać sytuację
  • przyjeżdżamy na miejsce w celu analizy sytuacji
  • po analizie sytuacji dobieramy odpowiednią metodę działania
  • często są to Integrowane Metody Zwalczania (IPM) w sposób minimalizujący zagrożenia dla ludzi , zwierząt i środowiska tj odstraszacze , pułapki , środki na krety , zapory z siatki
  • jedną z metod, którą się wspieramy to fumigacja tuneli w celu likwidacji kretów żyjących pod ziemią
  • po przeprowadzonych działaniach klient cieszy się zlikwidowanymi kretami

Jak długo działa taka usługa zwalczania kretów ?

To zależy , głownie od okolicy. Jeżeli na działkach w pobliżu Twojej też są krety , a ich się nie wytępi to może być to kilka dni , ponieważ zwalczanie kretów nie jest zabezpieczaniem i ochroną działki przed następnymi , a jedynie wytępieniem tego co jest obecnie.

Z pobliskiego otoczenia krety mogą przyjść już po kilku tygodniach na “gotowe tunele” . Poprzednicy zapewnili im już odpowiednie warunki do zasiedlenia się przez kolejne krety.  Natomiast, jeżeli w pobliżu nie występują krety , a sytuacja była przypadkowa , bo obecne krety “przypadkowo” znalazły się u Ciebie , to po wytępieniu ich może to trwać nawet kilka lat zanim sytuacja się powtórzy lub może się nigdy nie powtórzyć .

 

Ile kosztuje zwalczanie kretów na działce lub w ogrodzie ?

Cena zwalczanie kretów w firmie KRISOFF zaczyna się od 350zł .

Wszystko zależy od :

  • ilości kopców na działce
  • wielkości działki
  • ilości i jakości środków potrzebnych do zwalczania
  • miejscowości , do której trzeba dojechać

Usługę zwalczanie kretów na działkach i w ogrodach możemy wykonać na terenie województw warmińsko mazurskiego , północnej części podlaskiego i mazowieckiego m.in :

zwalczanie kretów w ogrodzie Mrągowo , Nidzica , Nowe Miasto Lubawskie , Olecko , Olsztyn , Olsztynek , Orneta, Orzysz , krety zwalczanie Ostrołęka , krety w ogrodzie Ostróda , Pasłęk , Pasym , czym wytępić krety Pisz ,Reszel , Ruciane-Nida , Ryn , Sępopol , Susz , Szczytno , Suwałki , Węgorzewo , Augustów , Barczewo , Bartoszyce , Biała Piska , co skutecznego na krety Biskupiec , Bisztynek , Braniewo , Dobre Miasto , Działdowo , Dzierzgoń , Ełk , Frombork , zwalczanie kretów Giżycko , Gołdap , Górowo Iławeckie , Iława , Jeziorany , Kętrzyn , Korsze , Kolno , Łomża , Łapy , Zambrów , Wysokie Mazowieckie , zwalczanie kretów Grajewo , Suwałki , Sejny , Sokółka , Lidzbark , Lidzbark Warmiński , Lubawa , Mikołajki , Miłakowo , Miłomłyn ,Młynary, Lubawa , Chorzele , Ostrów Mazowiecka , Pułtusk , Wyszków , Ciechanów , Mława , Piecki ,jak pozbyć się kretów w ogrodzie  Przasnysz , Mońki , jak zwalczyć krety Morąg .

Zadzwoń 789 270 887 i usuń problem .

Kontakt
Call Now ButtonPorozmawiaj ze specjalistą