789 270 887 krisoff1@wp.pl

Zwalczanie pluskwy domowej – odpluskwianie

ZWALCZANIE PLUSKIEW – TĘPIENIE, LIKWIDACJA, ODPLUSKWIANIE.

Firma zwalczająca pluskwy domowe. Zwalczanie pluskwy domowej w miejscowościach: Bartoszyce, Mrągowo, Olsztyn, Giżycko, Ełk, Suwałki, Augustów, Łomża, Ostrołęka, Przasnysz, Ciechanów, Nidzica, Ostróda, Szczytno, Elbląg oraz wszystkie pobliskie miejscowości.

KRIOFF pluskwy domowe , pluskwy łóżkowe

na zdjęciu widać gniazdo pluskiew domowych

 

Jak zwalczyć skutecznie pluskwy domowe ?

 • Potrzebujesz skutecznego rozwiązania dla Twojej sytuacji ?
 • Chcesz przywrócić swoje otoczenie do normalności i spać spokojnie ?
 • Masz już dosyć nieprzespanych nocy ?
 • Nie możesz już dłużej tego wytrzymać jak te owady zakłócają wam spokój i bezpieczeństwo?

Zwalczani pluskwy domowej 

jest to najczęściej zabieg z użyciem środków chemicznych ze środkami i stężeniami śmiertelnymi dla pluskiew, a bezpiecznych dla użytkowników lokali i zwierząt domowych.

KRISOFF jako profesjonalna firma mająca doświadczenie od 2007roku wykonuje TYLKO jeden skuteczny zabieg i rozliczamy się za efekt !

 

To jest jeden z głównych powodów, dlaczego chcemy, abyś zdecydował się na naszym rozwiązaniu Twojej sytuacji.

Jako doświadczona firma rozumiemy, jak trudny jest wybór odpowiedniej firmy do zwalczania pluskiew przecież wszystkie twierdzą , że to robią to fakt. 

Ty Nie wiesz o co zapytać i na co masz zwrócić uwagę, dlatego pozwól, że w tym wszystkim trochę pomogę dla Ciebie !

Przeciętne firmy twierdzą, że to robią ze 100% skutecznością i niestety mają problem dotrzymaniem obietnicy i zrobią ci kilka wizyt i skubanie twojego konta- brzmi to tak “będziemy ci robić tak długo aż się uda więc przygotuj swój portfel”. Tak twierdzą znudzeni ich wymówkami lub nie odbieraniem telefonów klienci.

KRISOFF zrobi skutecznie zwalczanie pluskiew za pierwszym razem i zrobimy to na normalnych i uczciwych warunkach, zapłacisz tylko raz za efekt, którego potrzebujesz.

Dla kogo JEST ta usługa ?
Dla osób co potrzebują szybkiego i skutecznego zwalczenia pluskiew, którym zależy na dyskrecji i anonimowości .
Dla osób co chcą mieć czysto wykonaną usługę , bez zacieków i bez smrodu po tanich środkach.
Dla osób, które nie chcą się wyprowadzać z lokalu .
Dla osób co chcę mieć wykonanie usługi przez specjalistę , który doradzi i zaopiekuje się Tobą od podstaw i da dla Ciebie efekt skutecznego zwalczenia i spokojnego otoczenia , abyś mógł spać normalnie.

Dla kogo NIE JEST ta usługa ?
Dla kogoś kto szuka tanio. Przykro mi bardzo, ale to nie idzie w parze.
USŁUGA – Najtaniej jest zrobić samemu jak się umie i wie jak zrobić, a jak się nie umie i się nie wie to często wyjdzie drożej i gorzej. 

ŚRODKI – Jak jest tanio to nie ma za co kupić dobrych środków do zwalczanie pluskiew. Więc, dlatego nie może być dobrze.
Jak jest tanio to bardzo podejrzane i musi być jakiś haczyk, gdzie dobry skład trzeba zastąpić czymś gorszej jakości i tańszym lub dać go odrobinę, aby tylko było! Ta zasada działa w każdej branży. Widzieliście najtańszą wędlinę lub kiełbasę z bardzo dobrym składem czyli z czystym mięsem? Chyba, że ktoś opracował jakiś patent,o którym specjaliści w branży nic nie wiedzą 🙂

Przeciętna firma daje jeden najtańszy środek i pryska po łebkach, więc może być u nich taniej, ale pewnie nie dużo i będzie to taniej za zabieg , a zabiegów będzie kilka.

Więc zwróć uwagę , że za całość i tak przepłacisz i do tego te kolejne wizyty, czekanie , pryskanie , sprzątanie , wietrzenie

W KRISOFF masz tylko jedną wizytę i płacisz za efekt.

Następna przeciętna firma robi też tymi tanimi środkami, ale ma duże koszty prowadzenia firmy i duże EGO i każe sobie płacić o 50% drożej niż u nas.

KRISOFF robi to inaczej dobieramy metody, środki zawsze z górnej półki cenowej i rozumiemy , że kosztuje nas to więcej , ale klient nie ma smrodu , brudu i zacieków. Stężenia do potrzeb klienta i zaleceń producenta i dbamy o to, aby możliwie jak najdokładniej opryskać powierzchnię, aby zrobić możliwie jak najwięcej, aby wybić wszelkie pluskwy domowe w budynku u klienta.

Co za tym idzie koszty środków na pluskwy potrafimy mieć nawet 20x wyższe od zwykłych firm i przez to zarabiamy mniej niż oni, ale priorytetem jest pomóc dla klienta i dopiero na tym zarobić.

 
Dlaczego KRISOFF ? Co u nas dostajesz :
 • dostaniesz to po co przyszedłeś – skutecznie zwalczanie pluskiew za pierwszą wizytą
 • szacunek i troskę – zadbamy, o Ciebie na każdym etapie od rozmowy, aż do usunięcia problemu
 • spokój i normalny sen Twoich bliskich – pozbędziesz się problemu
 • 15 lat doświadczenia dostajesz od ręki – doświadczenie nie pozwala nam na błędy, jesteśmy specjalistyczną firmą i chyba już nic nas nie zaskoczy, a sam sobie chyba nie poradzisz ? Mamy doświadczenie zdobyte w dużych obiektach hotelarskich, w noclegowniach dla bezdomnych, w lokalach usługowych, w domach i mieszkaniach prywatnych , itd i na chwilę nic nie może nas zaskoczyć. Obsłużymy różne powierzchnie, lokale po 10m2 , po 1000m2 jak i po 2000m2 itd.
 • gwarancja -długa gwarancji skuteczności i zabezpieczenia lokalu,
 • brak ryzyka – płacisz za efekt i tylko raz ! wiesz ile zapłacisz za efekt i bez ciągłego “skubania” z Twojego portfela,
 • normalność – w ciągu kilku godzin TY i Twoja rodzina, mieszkańcy zaczynacie wracać do normalności,
 • profesjonalnie – szybko i dyskretnie – rozumiemy jak reagują sąsiedzi i wiemy jak ważna jest dyskrecja i anonimowość – wchodzimy bez rzucania się w oczy i tak wyjdziemy
 • bez dodatkowych strat -bez wyrzucania mebli, bez brudu i smrodu środków –  zaoszczędzimy Twoich wydatków i odratujemy to co się da
 • edukacja Ciebie – zadbamy o to, abyś dostał potrzebną wiedzę, która jest Ci potrzebna do takiej usługi jak i po niej
 • bezpieczeństwo Twojego otoczenia – to co robimy jest bezpieczne dla mieszkańców i zwierząt, a trujące dla owadów,
 • normalne ceny – nie mamy najwyższych cen, ale i nie mamy najniższych cen.

Potrzebujesz porozmawiać o Twojej sytuacji? Zadzwoń 789-270-887

Kontakt

Specjalizujemy się w dużych zleceniach dla obiektów wypoczynkowych, hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, burs szkolnych itd.

Z miłą chęcią pomożemy także i w domu lub mieszkaniu.

Niestety z powodu dyskrecji nie możemy pochwalić się kto z nas korzystał.

Dajemy dla Ciebie swoje 15 lat doświadczenia poparte bardzo wieloma naprawdę wymagającymi zleceniami, dzięki temu jesteś w dobrych rękach i inwestujesz swoje pieniądze w odpowiednim miejscu, pomożemy przywrócić Twój “dom” do normalności.

Naszym celem jest to, że pomagamy klientom i dostarczamy Wam usługi ponadprzeciętnie, dlatego zrobimy “wszystko” co w naszej mocy, aby wam pomóc jak najszybciej pozbyć się pluskiew z wszego lokalu, mieszkania, domu lub waszego otoczenia .

Mimo 15 lat doświadczenia dalej się rozwijamy i prowadzimy swoje testy, aby ciągle dawać dla Ciebie “coś więcej”. Nie mamy oporu przed rozwojem.

To my z chęcią weźmiemy odpowiedzialność za usunięcie Twojego problemu i przywrócimy otoczenie do normalności .

Chcesz porozmawiać o swojej sytuacji? Zadzwoń 789270887

Kontakt

Jak pozbyć się pluskwy domowej ?

Czym zwalczyć pluskwy ?

Skuteczny sposób na pluskwy ?

Jakie środki kupić do zwalczanie pluskiew domowych ?

 

Tępienie pluskiew łóżkowych jest ciężkie i pracochłonne (80-90% firm ma problem wykonać tą usługę skutecznie ) .

Zwalczanie pluskwy domowej  – odpluskwianie najskuteczniej wykonują osoby posiadające wiedzę biologiczną i techniczną oraz myślące podczas wykonywania powierzonych czynności więc najskuteczniej będzie powierzyć odpluskwianie KRISOFF stadia pluskwyfirmom DDD, które posiadają odpowiednie kompetencje, chęci pomocy dla klienta a nie tylko potrzebę zarobku, środki i sprzęt, a jak się to połączy to dostaniesz efekt, którego oczekujesz.

Nasza firma wykonuje zwalczanie pluskwy domowej od 2007 roku i na chwilę obecną jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie skuteczną usługę przy pierwszej wizycie !

Posiadamy bardzo dużą wiedzę na temat metody zwalczania pluskiew stosowaną od 2007roku dzięki czemu należymy do najskuteczniejszych firm w Polsce i to dajemy dla Ciebie !
 

Skuteczność przy pierwszej wizycie BEZ WYPROWADZANIA SIĘ NA 24H.

Po naszej wizycie możesz mieszkać już po 30 minutach !!!!

Ponieważ nie stosujemy zakazanych środków, tylko dedykowane i bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych, a trujące dla owadów.

 

Jakie są domowe sposoby zwalczania pluskwy domowej, odpluskwiania ?

Domowe sposoby zwalczania pluskiew domowych .

Porady znalezione w internecie to metody o niskiej skuteczności, ponieważ na forach internetowych istnieje wiele pseudo doradców i błędnych informacji , ponieważ proponują np. żeby wyrzucić łóżko ( co jest totalną głupotą i w związku z tym podnosi koszty całej usługi dla klienta ), umyć łóżka octem czy trzymać zioła , które odstraszają pluskwy .

W sklepach ze środkami owadobójczymi natomiast osoby sprzedające środki na pluskwy domowe nawet nie wiedzą jak pluskwa wygląda ( niestety większość sprzedawców , nie wierzysz ? Zapytaj ile razy w życiu widział pluskwy bezpośrednio ), a doradzają ludziom co kupić i “wciskają” co mają na półce, a nie to czego klient konkretnie potrzebuje – niestety takie są fakty, sprzedawcy nie kierują się dobrem klienta, klient ma wracać i kupować !!!

U nas w firmie KRISOFF kierujemy się inną zasadą – naszą intencją jest pomóc klientom, klient ma być zadowolony i dostać to po co przyszedł i ma nie wracać jak najdłużej 🙂

Pomóc dla Ciebie dobrać rozwiązanie ? ZADZWOŃ 789270887 !

Kontakt

 

Skuteczne odpluskwianie – zwalczanie pluskwy domowej .

Pomożemy w dużych i małych budynkach takich jak :

 • całe bloki mieszkalne
 • internaty
 • ośrodki dla bezdomnych
 • hotele
 • domy
 • mieszkania

Jak wyglądają ślady na skórze po ugryzieniu pluskiew ?

KRISOFF jak wygląda pogryzienie przez pluskwy domowej

Na zdjęciu skóra człowieka oraz żerujące pluskwy domowe

Ugryzienia pluskwy przypominają :

 • pogryzienia komara
 • świerzb
 • alergie pokarmowe
 • ospę

Niestety, zła diagnoza może spowodować nieprawidłowe lub niepotrzebne leczenie.

 

Ile kosztuje zwalczanie pluskiew?

Ile kosztuje odpluskwianie?

Ceny zwalczanie pluskiew w KRISOFF zaczynają się od 500zł.

Cena i skuteczność zwalczanie pluskwy domowej zależy od :

· najważniejsze to doświadczenia technika / specjalisty wykonującego zabieg odpluskwiania i jego chęci – wiele firm nastawionych jest na “skubanie klienta” ! 🙁 więc dbają o to , abyś miał kilka zabiegów.
·  od użytych środków – środki dostępne do zwalczanie pluskwy domowej różnią się substancjami czynnymi , stężeniami substancji czynnej do zwalczania pluskiew oraz formulacjami
·  od porażenia pomieszczeń szkodnikiem – inaczej będzie przy zwalczaniu pojedynczych pluskiew, a inaczej , gdy są rozwinięte różne stadia rozwojowe pluskwy domowej.
·  od umeblowania – ile i jakich mebli , inaczej wygląda zabieg zwalczania pluskwy domowej w hotelu , a inaczej w noclegowni dla osób bezdomnych.
·  od wykończenia wnętrz – kasetony, listwy kasetonów, tapety , boazeria – każde wyposażenie wiąże się z dodatkowymi miejscami do ukrycia się owadów , a to , że mają dodatkowe schronienie powoduje utrudnienie w dostaniu się środka na pluskwy i ich zwalczenie.

Zobacz i Przeczytaj też:
 

Jak i gdzie szukać pluskiew domowych ?

Najczęściej bytują w miejscach odpoczynku człowieka – łóżka, kanapy , narożniki , fotele, krzesła.

 

Środki do zwalczania pluskwy domowej i ich formulacje:

 • EC oznacza koncentrat emulgujący. W składzie EC substancja czynna jest rozpuszczana w klarownym roztworze. Kiedy preparat wchodzi w kontakt z wodą, powstaje emulsja. Często taka emulsja jest biała, ale w emulsjach o małej wielkości kropli ciecz pozostaje klarowna. 
 • SC to koncentrat suspensyjny. Nazywa się to również przepływowym. W preparacie SC składnikiem aktywnym jest substancja stała, która jest utrzymywana w zawiesinie. Zawiesina ta tworzy w wodzie pewną strukturę przypominającą siatkę. W wyniku tego składnik aktywny jest równomiernie rozprowadzany w wodzie. Ten typ receptury jest zwykle używany do środków działających kontaktowo.
 • EW jest skrótem od emulsji wodnej. Emulsja wodna jest w zasadzie gotowym do użycia środkiem ochrony roślin. Emulsja zawiera substancję czynną w postaci płynnej, która często jest już rozpuszczona. W przypadku preparatu EW wystarczy dodać wody w celu rozcieńczenia środka ochrony roślin. Jednak ten typ preparatu nie występuje często, ponieważ istnieje niewiele substancji czynnych, które dobrze rozpuszczają się w wodzie.
 •  SL (ciecz rozpuszczalna) jest koncentratem rozpuszczalnym w wodzie. Składnik aktywny w preparacie SL jest rozpuszczany w roztworze wodnym. Dzięki temu wytworzona ciecz robocza jest zawsze przejrzysta. Preparaty SL nie są – z tego samego powodu co preparaty EW – powszechne.
 • WG to skrót od Water Dispersible Granulat. W mowie potocznej g nazywane są granulatami do oprysków. Te granulki rozpylające rozpuszczają się zaraz po wejściu do wody, po czym składnik aktywny jest równomiernie rozprowadzany w wodzie podczas mieszania. 
 • formulacja WP to proszek w sprayu. Proszek w sprayu składa się z substancji czynnej, do której dodano wapno. Proszek ten rozpuszcza się w wodzie. Preparat WP zawiera zazwyczaj wysokie stężenie składnika aktywnego. Jednakże,  pozostawia stosunkowo dużą ilość pozostałości.

Naciśnij , aby dowiedzieć się więcej o PLUSKWACH DOMOWYCH  .

ZADZWOŃ DO SKUTECZNEJ FIRMY 789-270-887

Kontakt
TAGI
Odpluskwianie, tępienie pluskwy domowej , pluskwy domowe sposoby zwalczania, sposób na pluskwy domowe, pluskwy w domu , pluskwy łóżkowe , jak pozbyć się pluskwy domowej , pluskwy w mieszkaniu , pluskwy w łóżku , pluskwy zwalczanie Olsztyn. Zwalczanie pluskwy domowej , sposób na pluskwy domowe , pluskwy domowe zwalczanie , jak zwalczyć pluskwy, zwalczanie pluskwy domowej Przasnysz. Środki na pluskwy domowe, zwalczanie pluskiew, tępienie pluskiew, zwalczanie pluskiew domowych, dezynsekcja Olsztyn, pluskwa domowa zwalczanie.
Pluskwa domowa zwalczanie ! domowe sposoby zwalczanie pluskwy, zwalczanie pluskiew Olsztyn, domowe sposoby zwalczania pluskiew , robaki w łóżku , zwalczanie pluskwy domowej Kętrzyn , zwalczanie pluskwy domowej Giżycko , zwalczanie pluskwy Przasnysz. Zwalczanie pluskiew domowych Szczytno , odpluskwianie w Olsztynie , pluskwy zwalczanie, dezynsekcja pluskwy cena, dezynfekcja pluskwy , dezynsekcja pluskwy , #pluskwa domowa zwalczanie , gniazdo pluskiew , usuwanie pluskiew , pluskwy dezynfekcja , pluskwy po dezynsekcji , jak zwalczać pluskwy , zwalczanie pluskwy w hotelu , usuwanie pluskiew cena , pluskwa zwalczanie , pluskwy łóżkowe zwalczanie , dezynfekcja pluskiew , dezynfekcja mieszkania pluskwy , tępienie pluskwy łóżkowej , gryzące robaki na łóżku , odpluskwianie mieszkania , pluskwy usuwanie, pluskwy dezynsekcja , małe robaki w łóżku , dezynfekcja na pluskwy .
Augustów , Barczewo , Bartoszyce , Biała Piska , Biskupiec , Bisztynek , Braniewo , Dobre Miasto , Działdowo , Dzierzgoń , Ełk , Frombork , Giżycko , Gołdap . Górowo Iławeckie , Iława , Jeziorany , Kętrzyn , Kisielice , Korsze , Kolno , Łomża , Łapy , Zambrów , Wysokie Mazowieckie , Grajewo , Suwałki , Sejny , Sokółka , Lidzbark , Lidzbark Warmiński, a także Lubawa , Mikołajki , Miłakowo , Miłomłyn ,Młynary, Lubawa, Chorzele , Ostrów Mazowiecka , Płońsk , Płock , Pułtusk , Wyszków , Ciechanów , Mława, Piecki ,Przasnysz, Mońki , Morąg , Mrągowo , Nidzica , Nowe Miasto Lubawskie , Olecko , Olsztyn , Olsztynek . Orneta . Orzysz ,Ostrołęka ,Ostróda ,Pasłęk , Pasym, Pieniężno, Pisz ,Reszel ,Ruciane-Nida , Ryn , Sępopol , Susz , Szczytno , Suwałki, Węgorzewo , Zalewo, Żuromin .
Nie ma Twojej miejscowości ? Zadzwoń i zobaczymy czy damy radę dojechać.

Zadzwoń 789270887,

a postaramy się wszystko dla Ciebie wytłumaczymy w zrozumiały sposób.

Jeżeli nie będziemy w stanie pomóc dla Ciebie to Ci o tym powiemy , nie bierzemy wszystkiego , aby tylko wyciągnąć kasę od klienta – mamy dobre intencje i mówimy szczerze kiedy trzeba coś jest dobre a co złe, kiedy coś ma sens a kiedy nie, a nie to co klient chce słyszeć , aby kupił – klient ma czuć się u nas bezpiecznie ! Pracujemy na dobrą opinię od początku firmy KRISOFF od 2009roku.

Call Now ButtonPorozmawiaj ze specjalistą