789 270 887 krisoff1@wp.pl

Ochrona firm przed szkodnikami

Firma deratyzacyjna KRISOFF.

Zabezpieczenie przed szkodnikami. Zabezpieczenie przed gryzoniami.

Ochrona przed szkodnikami ! Firma deratyzacyjna.

Monitoring i serwis DDD.

Czy do Waszej firmy i do budynków należących do niej przedostają się szkodniki tj: myszy, szczury, muchy, komary, krocionogi, biedronki lub inne owady np szkodniki mączno zbożowe , karaluchy , mrówki , pająki , itd ?

Jeżeli tak to mamy dla Ciebie rozwiązanie !

Takim rozwiązaniem jest zabezpieczenie przed szkodnikami Twojego przedsiębiorstwa i stały nadzór nad zabezpieczającym systemem.

Nasze zabezpieczenie firm przed szkodnikami pomaga w życiu codziennym zabezpieczać budynki firm przed szkodnikami występującymi na zewnątrz i próbującymi przedostać się do budynków.

To co i jak robimy daje spokój w codziennym prowadzeniu firmy – po prostu działa skutecznie.

Nasza dokumentacja techniczna jest akceptowalna przez audytorów wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz sanepid i weterynarie.

Wdrażamy system monitorujący aktywność szkodników oraz prowadzimy dokumentację z usług DDD, która potwierdza wykonywanie systematycznego nadzoru i kontroli szkodników w zakładzie oraz jest wymagana przez jednostki niekontrolujące jak sanepid i weterynaria oraz przez audytorów.

Wykonujemy usługi DDD od A do Z – od zabezpieczania zakładów i monitoringu, zwalczania szkodników, prowadzenia dokumentacji , szkoleń personelu , reprezentacji na audycie w razie potrzeb , itd. – dzięki temu wystarczy ci tylko jedna firma !

Wybierając KRISOFF możesz czuć się bezpiecznie, że coś może nawalić, wybierając nas robisz dobrze dla siebie i dla firmy, szef będzie mógł ciebie pochwali za dokonanie wyboru , my cię wyręczymy w możliwie największy sposób.

Umów się na rozmowę wstępnie weryfikacyjną !

Zadzwoń 789270887 lub napisz krisoff1@wp.pl

Postaramy się wszystko dla Ciebie wytłumaczymy w zrozumiały sposób.

Jeżeli nie będziemy w stanie pomóc dla Ciebie to Ci o tym powiemy, nie bierzemy wszystkiego, aby tylko wyciągnąć kasę od klienta – mamy dobre intencje i mówimy szczerze kiedy trzeba, kiedy coś jest dobre a co złe, kiedy coś ma sens a kiedy nie, a nie to co klient chce słyszeć , aby kupił – klient ma czuć się u nas bezpiecznie !

Pracujemy na dobrą opinię od początku istnienia firmy KRISOFF czyli od 2009roku.

Chcemy dalej dbać o dobrą opinię Marki KRISOFF. Dlatego nie próbujemy na siłę pomagać tam, gdzie nie mamy rozwiązania i nie umiemy pomóc, aby tylko zarobić za nieskuteczne próby jak większość firm !

Firma DDD

JAK WYGLĄDA ZABEZPIECZENIE FIRM PRZED SZKODNIKAMI ?

Ochrona firm przed szkodnikami to stworzenie systemu i barier, które powodują ograniczenia przedostawania się szkodników do budynków , a w razie ich przeniknięcia do środka ich wyłapanie lub wytrucie.

Pierwszy etap – zabezpieczenia przed szkodnikami polega u nas na diagnozie i analizie problemu oraz na poznaniu oczekiwań klienta .

Drugi etap – to wizja lokalna na zakładzie u klienta i analiza ryzyka na występowanie szkodników.

Trzeci etap – Następnie do uzyskanych informacji dobieramy odpowiednie rozwiązania i sposób zabezpieczenia .

Czwarty etap – montaż systemu . Jeżeli już posiadacie zamontowane urządzenia monitorujące aktywność szkodników na zakładzie to następuje ich przegląd, ocena sprawności i w razie potrzeby uzupełnienie bariery lub demontaż niepotrzebnych urządzeń, które są generatorami kosztów.

Piąty etap – nadzór nad systemem, monitorowanie punktów monitorująco – zwalczających gryzonie i owady, regularna dbałość o atrakcyjność i sprawność urządzeń.

W razie potrzeby przeprowadzamy działania zwalczające jak deratyzacja , dezynsekcja, fumigacja , a także ozonowanie i dezynfekcja.

Nasze wdrożenie systemu zabezpieczającego przed szkodnikami trwa bardzo szybko:

 • od kilku godzin przy małych firmach
 • kilkanaście godzin przy średnich firmach
 • i do kilku dni, przy bardzo dużych firmach

Prowadzenie systematycznej dokumentacji na potrzeby jednostek kontrolujących – sanepid , powiatowy inspektorat weterynaryjny , a także na potrzeby audytów certyfikujących i klientowskich.

Pamiętaj – My rozliczamy się za efekt prawie na wszystkie usługi, a wiele firma za zabiegi !

Co to oznacza ? Że zrobią co w ich mocy, aby było jak najwięcej szkodników i zabiegów, bo na tym więcej zarobią, a ty na tym tracisz !!!

Chcesz porozmawiać o zabezpieczeniu Twojej firmy ? Zadzwoń 789270887

Kontakt

Jako dosyć dobrze rozwinięta firma DDD posiadamy dużo rozwiązań w jednym miejscu:

 • zabezpieczanie firm przed szkodnikami, a także
 • deratyzacja – zwalczanie owadów , a także
 • dezynsekcja – zwalczanie gryzoni, a także 
 • dezynfekcja – zwalczanie bakterii i wirusów, a także 
 • odgrzybianie ścian i budynków, a także 
 • ozonowanie – usuwanie zapachów i odkażanie, a także 
 • fumigacja – dezynsekcja gazowa, a także 
 • osuszanie budynków, a także 
 • pomiary budynków – termowizja , pomiary wilgotności budynków , pomiary warunków klimatycznych ,
 • wypożyczalnia urządzeń – osuszacze , turbo wentylatory , klimatyzacje przenośne , agregaty malarskie, rusztowanie warszawskie , podkaszarki go gałęzi spalinowe , odkurzacze piorące, myjki ciśnieniowe , spawarkę elektrodową ,
 • a wisienką na torcie są konsultacje i doradztwo dla firm – pomagam zwiększać zyski w firmach ! 🙂 krisoffkonsultacje.pl .

Dla firm chcących rosnąć posiadamy także doradztwo i konsultacje. Pomagam w zwiększaniu zysków za pomocą nowoczesnego Marketingu poprzez projektowanie strategi odpowiednich do waszych potrzeb i do tego jak zachowuje się rynek. Następnie pomagam to wdrażać łącznie z nadzorem oraz budowaniem skutecznych procesów sprzedaży,aby konwersja sprzedaży była większa , dzięki czemu wzrasta skuteczność sprzedaży i zysk. Pomagam także polepszać obsługę waszego klienta co też zwiększa zyski. Dzięki temu wszystkiemu zwiększam zyski w firmach i budujemy razem przewagę konkurencyjną Twojej firmy na rynku.

więcej o tym jak zwiększyć zyski w firmie na https://krisoffkonsultacje.pl/

 

NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ !!! Udowadniamy to już ponad 16 lat .

Nie wiesz jak wybrać odpowiednią firmę DDD ? To trochę pomogę 🙂

Zajrzyj tutaj -> https://krisoff.pl/jak-wybrac-firme-zwalczajaca-szkodniki-ddd/

 

Dojeżdżamy:  województwa warmińsko-mazurskie ,podlaskie , mazowieckie , kujawsko pomorskie , pomorskie a w nich miasta takie jak :

Augustów , Barczewo, Bartoszyce , Biała Piska , Biskupiec , Bisztynek , Braniewo, Brodnica, Dobre Miasto, Działdowo, Dzierzgoń, Elbląg, firma deratyzacyjna Ełk ,Frombork. A także: Giżycko , Gołdap , Górowo Iławeckie, Iława, Jeziorany , Kętrzyn, Kisielice , Korsze , Kolno , Łomża, Łapy , Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Grajewo, Suwałki, Sejny , Sokółka , Lidzbark , Lidzbark Warmiński , Lubawa , Mikołajki , Miłakowo , Miłomłyn , Młynary, Lubawa, Chorzele , Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Pułtusk, Wyszków. A także: Ciechanów, Mława, Piecki, Przasnysz, Mońki, Morąg, firma deratyzacyjna Mrągowo , Nidzica , Nowe Miasto Lubawskie , Olecko , firma deratyzacyjna Olsztyn , Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostrołęka, Ostróda, Pasłęk, Pasym , Pieniężno, Pisz, Reszel, Ruciane-Nida, Ryn, Sępopol, Susz, Szczytno, Suwałki, Węgorzewo, Zalewo, Żuromin.

Jeżeli nie ma podanego twojego miasta , to zadzwoń lub napisz krisoff1@wp.pl i ustalimy czy damy radę !

Nie ma Twojej miejscowości ? Zadzwoń 789270887 i ustalimy czy damy radę dojechać.

Kontakt

Firma deratyzacyjna KRISOFF – zwalczanie myszy i szczurów w zakładach produkcyjnych !

Zabezpieczenie zakładów produkcyjnych przed szkodnikami ! Zwalczanie owadów i gryzoni w zakładach produkcyjnych i na magazynach!

Jak zabezpieczyć budynki przed szczurami ? Jak zabezpieczyć dom przed myszami ? Jak zwalczyć szczury ? Sposób na krety. Opryski na komary. Jak zwalczyć muchy ? Jak zwalczyć karaluchy ? Jak zwalczyć krocionogi ? Jak zwalczyć biedronki ? Jak pozbyć się moli ? Jak wytępić robactwo ?

#deratyzacja #firmaderatyzacyjna #monitoringddd #zabezpieczenieprzedszkodnikami #firmazwalczajacaszczuryimyszy #firmaodszkodnikow #zwalczanieinsektow #tepienieinsektow #zwalczaniegryzoniwmagazynach

Zobacz jak robią NIEUCZCIWE FIRMY stałe zabezpieczenie firm swoich klientów – monitoring DDD , które udają specjalistów. Wiesz czemu tak robią ? Bo klient się nie zna na usłudze, nie wie jak powinna wyglądać taka usługa i jak kontrolować firmę DDD !!! Dlatego jest oszukiwany.

Call Now ButtonPorozmawiaj ze specjalistą