789 270 887 krisoff1@wp.pl

Sprzątanie i dezynfekcja miejsc po zwłokach , zgonie , morderstwie , samobójstwie.

Czyszczenie, sprzątanie i odkażanie, dezynfekcja miejsc i pomieszczeń po zwłokach, po zmarłym, po zgonie, wypadku, KRISOFF sprzątanie po zgonachmorderstwie lub samobójstwie w:

Mrągowo, Olsztyn, Giżycko, Ełk, Suwałki, Augustów, Łomża, Ostrołęka, Przasnysz, Ciechanów, Nidzica, Ostróda oraz wszystkie pobliskie miejscowości .

Wykonujemy i przywracamy miejsca po zgonach do stanu przed zdarzeniem poprzez :

 •  sprzątanie domu , mieszkań po zmarłym – po samobójstwie , po morderstwie , po zwłokach,
 •  dezynfekcja , odkażanie domu , mieszkania po zmarłym – po samobójstwie , po morderstwie , po zwłokach,
 •  usuwanie przykrego zapachu po zmarłym , po zwłokach ( zapach rozkładających się zwłok ) .

Opis jednego ze zleceń.KRISOFF sprzątanie po zgonach

Pod koniec października 2014 roku mieszkańcy bloku zaczęli odczuwać odór dochodzący z mieszkania na 2 piętrze. Nagle uświadomili sobie, że od kilku tygodni nie widzieli żyjącego tam samotnie sąsiada.

Prawdę mówiąc, że za 62-letnim alkoholikiem nikt specjalnie nie tęsknił. Niestety okropny smród na klatce na 2 piętrze , nie pozostawiał jednak wątpliwości, że stało się coś złego. W obecności przybyłej na miejsce policji i strażaków otworzono mieszkanie.

Wyniesiono z niego zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu.

Policja mieszkanie zabezpieczyła jedynie taśmą i odjechała, a dla nas zaczął się koszmar – mówi pani Maria, mieszkanka bloku. – Z powodu uszkodzonych drzwi i okresu grzewczego fetor po zmarłym w bloku stał się nie do zniesienia.

Nie mogliśmy wytrzymać we własnych mieszkaniach , jeść posiłków bez obrzydzenia. Po prostu nie dało się żyć.

Administratorka zleciła „specjalistycznej” firmie dezynfekcję mieszkania po zmarłym. Niestety, jak twierdzą lokatorzy, na niewiele się to zdało a wręcz przeciwnie powstał nowy dziwny intensywny zapach .

Kolejne dni sprawiły, że mieszkańcy przez cały czas odczuwali nieznośny odór. Zaczęli się bać o własne zdrowie.

Pani Maria , lokatorka z pierwszego piętra, udała się do sanepidu z nadzieją, że udręka wreszcie się skończy. Do sanepidu zgłosiły się także dwie inne lokatorki. Efekt był taki sam. Usłyszały, że rozwiązywanie tego rodzaju problemów nie leży w gestii stacji sanitarno – epidemiologicznej, tylko spółdzielni .

Po interwencji mieszkańców SANEPID zwrócił się do administratora budynku z zaleceniem przeprowadzenia dezynfekcji lokalu . Mieszkańcy zostali też poinformowani, aby zwrócili się do nas ponownie, gdyby nie zrobiono dezynfekcji.

Spółdzielnia zgłosiła się do firmy KRISOFF , która przeprowadziła na zlecenie spółdzielni kompleksową usługę polegającą na przeprowadzenie dezynfekcji i sprzątania miejsc po zgonie , a także usuwanie zapachu po zwłokach . Odkażona została klatka schodowa , a 12 godzin po zabiegu mieszkańcy przestali się skarżyć na odór zwłok .
Lokatorzy bloku mają teraz pewność, że w swoich mieszkaniach ( zarówno dorośli jak i dzieci) mogą czuć się bezpiecznie.

Ile kosztuje sprzątanie, czyszczenie po zgonie / zgonach mieszkania, domu, pomieszczenia, lokalu ?

Niestety cena usługi sprzątanie po zwłokach nie jest łatwa do wyceny nie mając podstawowych danych.

Sprzątanie miejsc po zgonach w firmie KRISOFF zaczyna się od 1000zł i jest ustalana indywidualnie w zależności od problemu i od potrzeb.

Cena sprzątania i dezynfekcji miejsca po zgonie, zwłokach zależy od tego :

 • jak wyglądają pomieszczenia ,
 • na jakich materiałach i powierzchniach występują zanieczyszczenia ,
 • jak długo leżały zwłoki i jak mocno pozasychane są zanieczyszczenia
 • jakich środków i w jakiej ilości użyjemy
 • ile czasu pracy będzie potrzeba do wykonania sprzątania po zwłokach
 • ile środków zostanie zużytych do dezynfekcja
 • jaką metodą będzie wykonywana dezynfekcja
 • czy będziecie potrzebowali usuwanie zapachów po zwłokach i jak intensywny jest zapach
 • w jakiej miejscowości jest lokal do sprzątania po zwłokach

Chcesz porozmawiać na temat Twojej sytuacji ? Zadzwoń 789 270887

Działamy głównie warmińsko mazurskie i okolice czyli północne podlaskie , północne mazowieckie, pomorskie i okolice.

TAGI

dezynfekcja po zmarłym Olsztyn , dezynfekcja po zgonie , mieszkanie po zmarłym , sprzątanie po zgonie Suwałki, dezynfekcja po zgonie Olsztyn, dezynfekcja po zgonie Augustów , czyszczenie po zwłokach Ełk , dezynfekcja po samobójstwie Białystok , Łomża , dezynfekcja Ostrołęka , sprzątanie po zwłokach , zapach po zwłokach Olsztyn , zapach rozkładających się zwłok , usunięcie zapachu zwłok Warszawa , odkażanie po zwłokach Warszawa , dezynfekcja po zabójstwie Płock  , ozonowanie po zgonie, dezynfekcja po śmierci Grudziądz , dezynfekcja miejsc po zgonie Elbląg , odkażanie po trupie Ostrów Mazowiecka , zapach po zmarłym Ciechanów , odór po zwłokach Mława , zapach po zwłokach Olsztyn , firma sprzątająca po zgonach , firma sprzątająca po zwłokach , firma sprzątająca po nieboszczyku , dezynfekcja mieszkania Olsztyn , Olsztyn dezynfekcja , jak pozbyć się zapachu rozkładających się zwłok , usuwanie smrodu rozkładającego się ciała , wywabianie odoru zwłok ze ścian , Augustów , Barczewo , Bartoszyce , Biała Piska , Biskupiec , Bisztynek , Braniewo , Dobre Miasto , Działdowo , Dzierzgoń , odkażanie po trupach Ełk , Frombork , Giżycko , Gołdap , Górowo Iławeckie , Iława , Jeziorany , odkażanie mieszkań Kętrzyn , Kisielice , Korsze , Kolno , jak usunąć zapach zwłok Łomża , Łapy , Zambrów , Wysokie Mazowieckie , czym zdezynfekować mieszkanie po trupie Grajewo , sprzątanie po zwłokach Suwałki , Sejny , Sokółka , Lidzbark , Lidzbark Warmiński ,Lubawa , Mikołajki , Miłakowo , Miłomłyn ,Młynary, Lubawa , Chorzele , Ostrów Mazowiecka , Płońsk , Płock , Pułtusk , Wyszków , Ciechanów , Mława , Piecki ,Przasnysz, Mońki ,Morąg , jak usunąć zapach zwłok Mrągowo , Nidzica , Nowe Miasto Lubawskie , Olecko , sprzątanie i dezynfekcja po zwłokach Olsztyn , Olsztynek , Orneta, odkażanie po zmarłym Orzysz ,Ostrołęka , sprzątanie miejsc zgonu Ostróda ,Pasłęk ,Pasym, Pieniężno, środki do usuwania zapachu po zwłokach , Pisz ,Reszel ,Ruciane-Nida , Ryn , Sępopol , Susz , dezynfekcja mieszkania po zmarłym Szczytno , fetor po zmarłym Suwałki ,Węgorzewo , Zalewo, Żuromin.
Call Now ButtonPorozmawiaj ze specjalistą