789 270 887 krisoff1@wp.pl

Lokalizacja wycieków wody

LOKALIZOWANIE WYCIEKÓW / PRZECIEKÓW WODNYCH , lokalizacja wycieków wody Mrągowo.

Występowanie zawilgoconych ścian lub posadzki może świadczyć o wycieku wody z instalacji .KRISOFF lokalizacja przecieków wycieków wody

Przed zleceniem usługi lokalizacji wycieku wodnego należy sprawdzić czy bez upuszczania wody licznik nie kręci się sam .

Następnie należy sprawdzić wszystkie punkty poboru wody takie jak baterie ( krany ), spłuczki oraz zawory .

Dla pewności przeprowadzamy wywiad z właścicielem mieszkania na temat wcześniejszych awarii wodnych lub sytuacji zalania jeżeli tak to czy było wykonane osuszanie po zalaniu i czy wykonano osuszanie pod posadzkowe .KRISOFF lokalizacja przecieków wycieków wody

Kolejnym rokiem do poszukiwanie wody sprawdzamy czy jest ciśnienie w instalacji CO i CWU (CIEPŁA WODA  UŻYTKOWA ) w celu określenia czy wyciekowi ulega ciepła czy zimna woda

Następnie przystępujemy do lokalizacji wycieków wody .

Pierwszym naszym działaniem jest pomiar stopnia zawilgocenia miejsc gdzie występuję wyciek wody i upewnieniu sięKRISOFF lokalizacja przecieków wycieków wodyczy materiał na pewno jest mokry, a nie jest to tylko przebarwienie np po wcześniejszym zalaniu .

Jeżeli pomiar wilgotności potwierdzi, że występuje podwyższony stopień zawilgocenia to do lokalizacji zastosujemy pomiary kamerą termowizyjną , taki pomiar będzie skuteczny jeżeli wyciekowi wody z instalacji towarzyszy znacznie większa lub niższa temperatura niż pobliskich materiałów.

Jeżeli przeciek występuje z dachu wykonujemy zadymianie w celu lokalizacji w dachu lub izolacji .

Przy zimnej wodzie i starej awarii często nie jesteśmy w  stanie konkretnie z dokładnością co do centymetra wskazać miejsca awarii !!!

Rozliczamy się za :

  • czas pracy 200zł/h – bez względu czy znajdziemy miejsce awarii czy nie. Jak pracujemy na Twoje zlecenie to nie możemy robić już nic innego , poświęcamy wtedy naszą wiedzę , urządzenia pomiarowe i czas pracy – więc to musi kosztować – jeżeli tego nie akceptujesz to przykro mi bardzo nie jesteśmy w stanie ci pomóc !
  • + 500-2000 zł za efekt( w zależności od rodzaju awarii) czyli za wskazanie miejsca awarii palcem
  • + koszty dojazdu

Usługę świadczymy TYLKO w pobliżu Mrągowa, aby nie generować kosztów.

Call Now ButtonPorozmawiaj ze specjalistą