789 270 887 krisoff1@wp.pl

Jak wybrać firmę zwalczającą szkodniki DDD

Jak wybrać firmę od dezynsekcji , deratyzacji i dezynfekcji i na co zwracać uwagę ?

Marka zobowiązuje .

Właściwy wybór firmy zmniejsza ryzyko popełnionego błędu i daje większą wartość i korzyści w rozsądnych kosztach. Wiele osób nie wie na co zwracać uwagę przy wyborze firmy DDD.

Stali Klienci firmy KRISOFF mówią , że korzystają z KRISOFF , ponieważ czujemy troskę , że jesteśmy w dobrych rękach i gdyby w każdej branży tak działały firmy to byśmy nie mieli stresu z innymi wykonawcami.

Korzystamy z KRISOFF ponieważ , nie czujemy się naciągani , macie rozsądne usługi warte swojej ceny, dajecie lepsze usługi niż inni i mamy do was pełne zaufanie.

Bo w KRISOFF jest automat, jest zlecenie ->jest poprawnie wykonana usługa-> jest zadowolenie i zaspokojenie oczekiwań -> rozwiązanie problemu = brak stresu i przepalanej gotówki . Bierzecie odpowiedzialność na siebie.

Zastanawiasz się jaką firmę wybrać ?

Poniżej przeczytaj co jeszcze oprócz 15 lat doświadczenia od 2007roku dostaniesz u nas i na co możesz zwrócić 🙂 uwagę .

 • firma nie jest gwarancją skuteczności – firmę zakłada się w kilka godzin, więc to, że ktoś ma firmę to nie znaczy, że się zna, ty też możesz mieć taką firmę w ciągu kilku godzin i jutro nazywać się firmą DDD.
 • doświadczenie i lata obecności na rynku – też masz doświadczenie w swojej branży i w tym co robisz prawda ? Pomyśl , przez 2 – 3 lata to można się uczyć fachu , ale po 10 latach to mimo wszystko zostaje specjalistą , chyba , że działasz w branży , gdzie wystarczy być i jest dłuuuuga kolejka ( fryzjer , mechanik, kosmetyczka, itd),
 • doświadczenie specjalisty – po 15 latach możesz już być ekspertem, ponieważ to , że jest tyle lat na rynku świadczy , że pomogło się pozbyć wielu problemów dla klientów i ma się już za sobą różne zlecenia i te bieżące i bardziej skomplikowane
 • szczegóły – specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem w firmie KRISOFF dba o więcej szczegółów od początkującego wykonawcy , ponieważ doświadczenie specjalisty sprawia , że już o nich wie , gdzie młody w branży jeszcze o nich nie wie
 • zakres usług i oferta – każda firma inaczej rozumie kompleksowe usługi od A do Z i to co wchodzi w zakres jakiejś usługi . Jedne firmy robią usługi z efektem skuteczności a inne za zabiegi . Pierwsze firmy stawiają na zadowolenie klienta te drugie na systematyczne powracanie klienta i skubanie z jego portfela. My stawiamy na skuteczności i zadowolenie i w 80% usług rozliczamy się za efekt.
 • ceny usług – ani najtaniej , ani najdrożej nie oznacza dobrego wyboru. Najtaniej robią firmy , które za wszelką cenę chcą “wyrwać” pieniądze od klienta, a najdrożej przez nieuczciwe firmy , żerujące na niewiedzy klienta. My dopasowujemy się do potrzeb i możliwości klienta i dajemy wybór co do rodzaju usługi bez znaczenia jaki masz status społeczny.
 • umowa – u nas słowa są droższe od pieniędzy i nie lubimy wiązać klienta długimi umowami, z nami nie musisz współpracować jak nie chcesz , szanujemy decyzje klienta i się nie narzucamy
 • czas – szanujemy czas swój i klienta , dlatego nie przeciągamy z czasem , przez 15 lat doświadczenia ciągle staramy się udoskonalać usługi i czasy ich świadczenie , bo rozliczamy się za efekt a nie za czas pracy.
 • materiały publikowane i ich jakość – porównaj siebie inne firmy do naszej , dużo jest kopiowanej treści i zdjęć kopiowanych ze Stocka lub jedne firmy “pożyczają” sobie zdjęcia od innych.
 • kompetencje i publikowane treści – to , że ktoś opowiada o szkodnikach to nie znaczy, że wie jak je zwalczać , może tylko opowiadać to co przed chwilą przeczytał i robić recenzje treści – jest to bardzo łatwe , ty też po 10minutach możesz być specjalistą od …. wystarczy przeczytaj i opowiedz , jeżeli ktoś ma naprawdę coś co super działa i nie jest to zapisane tylko w teorii to publicznie nie pochwali się tym jak to się robi , bo na tym się zarabia. My nie opowiadamy , a pokazujemy jak robimy usługi . Wpisz w Youtuba lub na Facbooku KRISOFF Krzysztof Bugnacki
 • fachowiec , który wykonuje usługę – czy ta osoba , która promuje się jako specjalista też świadczy dla ciebie usługę ? To , że firmę prowadzi specjalista to nie znaczy , że usługi świadczą w tej firmie też specjaliści. Można mieć firmę i 30 lat i popełniać masę błędów , a osoby pracujące jako wykonawcy mają po kilka miesięcy doświadczenia , rozumiesz ? Przenośnia – To , że szpital jest na rynku 30 lat i zatrudnia chirurga , który jest 6 miesięcy zatrudniony to nie znaczy , że ma fach w ręku z 30 letnim doświadczeniem i ma testować na Tobie .
 • obietnice a rzeczywistość – Świetni mówcy obiecują jedno, a robią co innego , robią ładne opakowanie usługi słabej jakości . Pewnie już nie raz o tym się przekonaliście w różnych branżach ? Obiecywali złote góry , a dostawałeś gorszą jakość niż sam byś sobie to wykonał
 • u nas pracują normalni i pokorni ludzie i brzydzimy się tymi co obiecują coś w super w ładnym opakowaniu , aby sprzedać za wszelką cenę , a dają byle co . Pamiętaj słowa wymawia się łatwo , ale ich dotrzymać jest bardzo ciężko .
 • auto specjalistyczne – zwróć uwagę czy ma kabinę oddzielną do przewozu środków chemicznych czy nie ! Dlaczego ? Bo jak nie dba o swoje zdrowie i bezpieczeństwo to tym bardziej nie zadba o Twoje !
 • wyposażenie i sprzęt BHP – brak sprzętu od firm specjalistyczny w branży świadczy o tym , że wybiera najtańsze rozwiązania i nie dba o bezpieczeństwo przez co oferuje także i taką jakość i stawiają na byle szybko i byle jak. My posiadamy tylko sprzęt najlepszych firm w naszej branży i dedykowanych – Pulsfog, Sthill, Cifareli, Karcher, Metabo, Master, Trotec, DriEaz, AirFog, 3M , itd .
 • brak urządzeń pomiarowych  – świadczy o braku kontroli obecnych warunków i poruszanie się “na oko” jakoś to będzie 🙂
 • Dzisiaj każda firma obiecuje (bo to tylko słowa) , że jest najlepsza , że dba o klienta , że oferuje najwyższą jakość usług , ale to tylko slogany niczym nie poparte , ale tylko nieliczni jak my starają się być specjalistą w swojej branży , co ciągle udowadniamy dla swoich klientów
 • poskładaj powyższe podpunkty w jedną całość – czy wszystko to co słyszysz i widzisz jest ze sobą spójne?

Życie zależy od wyborów i podjętych decyzji, dlatego wybierz mądrze 🙂

Potrzebujesz porozmawiać o zabezpieczeniu Twojej firmy ?

Potrzebujesz skutecznej firmy ? Zadzwoń 789270887 .

Kontakt
Call Now ButtonPorozmawiaj ze specjalistą