789 270 887 krisoff1@wp.pl

Czyszczenie , sprzątanie i odkażanie pomieszczeń po fekaliach .

 • KRISOFF sprzątanie i dezynfekcja po szambie i fekaliach

  Sprzątanie po fekaliach

Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach, po wybiciu szamba, po wybiciu kanalizacji !

FEKALIA – czyli najprościej i po ludzku mówiąc i tłumacząc to to, co spływa u nas kanalizacją.

Dla osób mających ubezpieczenie usługa może być wykonana bezgotówkowa.

Działamy w branży już od 2007roku więc już nie jedno widzieliśmy.

Pomagamy dla osób mających niecodzienne awarie doprowadzić ich środowisko do normalności. 

Wykonujemy specjalistyczną usługę usuwania szkód spowodowanych zalaniem fekaliami w województwie warmińsko mazurskim , północnym podlaski i mazowieckim oraz w trójmieście i okolicy. 

Mamy za sobą sprzątanie po fekaliach w miejscowościach takich jak: Mrągowo, Olsztyn, Giżycko, Ełk , Suwałki, Augustów, Łomża, Ostrołęka , Przasnysz , Ciechanów, Nidzica , Ostróda oraz w pobliskich miejscowościach .

Usuwamy zagrożenie epidemiologiczne jakie niesie za sobą zanieczyszczenie sowodowane fekaliami waszych domów, mieszkań, budynków, lokali czy pojedynczych pomieszczeń zanieczyszczonych po zalaniu fekaliami.

Dlaczego jesteśmy dla Ciebie dobrym wyborem w sprzątaniu po fekaliach.

 • Posiadamy odpowiednie kompetencję zdobywane od 2007 roku dzięki temu mamy dużo usług za sobą małych i dużych i dzięki temu nic u ciebie nie powinno nas zaskoczyć i nie będziemy plątamy się w kółko jak większość podobnych firm.
 • Odpowiedni sprzęt do czyszczenia i dezynfekcji – myjki ciśnieniowe, odkurzacze na sucho i na mokro, pompy szlamowe, parownice, wanny, opryskiwaczy, itd – dzięki temu zrobimy to możliwie jak najszybciej, abyś miał przywrócone pomieszczenia do normalności.
 • Chemia dopasowana do potrzeb – środki do mycia i dezynfekcji dobieramy indywidualnie (pracując na koncentratach ) do zastałej sytuacji w zalanych pomieszczeniach =, aby przywrócić miejsce do stanu z przed zalania i bez drobnoustrojów.
 • Nasze doświadczenie daje wam gwarancję bezpieczeństwa po zakończonej usłudze czyli po naszej usłudze masz odkażone 99% powierzchni !

Dzięki temu działamy :

 • szybciej niż większość firm , doświadczenie zapewnia nam odpowiednią kolejność działania , a odpowiednie narzędzia skracają czas pracy do minimum ( rozliczamy się za efekt a nie za przesiadywanie u ciebie i kręcenie się w koło i szukanie w internecie co by tu zrobić)
 • taniej niż większość firm , bo wiemy na czym zaoszczędzić , aby nie naciągać klienta w tak trudnej sytuacji
 • bezpieczniej – specjalizujemy się w dezynfekcji i zwalczaniu chorób zakaźnych od 2007 dzięki temu masz prawdziwą usługę dezynfekcji po fekaliach z dbaniem o szczegóły i dobraniem metody i środków do potrzeb , a nie jak robi to większość firm czyli tylko “popsikanie” byle jak, aby było , aby klient coś widział , że było robione , bo i tak się nie zna
 • bezpieczeństwo – nasze doświadczenie i intencja jest skierowana na bezpieczeństwo mieszkańców.

Obsługujemy i wykonujemy sprzątanie i dezynfekcję po fekaliach w woj. warmińsko mazurskie , podlaskie, mazowieckie, pomorskie , kujawsko pomorskie .

Sprzątanie i dezynfekcja po fekaliach i szambie jak wygląda usługa.

Nasza usługa sprzątania po fekaliach jest kompleksowa, wykonujemy :

 • sprzątanie po fekaliach , po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba ,
 • osuszanie po fekaliach, po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba ,
 • dezynfekcja po fekaliach – odkażanie po fekaliach, po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba ,
 • czyszczenie po fekaliach , po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba ,
 • usuwanie zapachów fekaliów , po wybiciu kanalizacji , po wybiciu szamba ,
 • tworzymy opinię do ubezpieczalni .

Potrzebujesz porozmawiać ?

Zadzwoń tel 789 270 887

Kontakt

Sprzątanie fekaliów cennik.

Ile kosztuje sprzątanie i dezynfekcja po fekaliach ?

Cena za sprzątanie po fekaliach zależy od :

 • powierzchni zalania fekaliami
 • ilości nieczystości w pomieszczeniu
 • materiałów w pomieszczeniu
 • ilości wyposażenia w pomieszczeniu
 • czy będzie istniała potrzeba osuszania budynku po zalaniu czy ściany zdążyły wchłonąć płynne nieczystości
 • od metody dezynfekcji
 • od ilości środków do mycia i dezynfekcji
 • od środków potrzebnych do neutralizacji zapachów
 • od miejscowości ,w której wystąpiła awaria i gdzie trzeba dojechać
 • inne.

Takie bardzo małe sprzątania po fekaliach np piwnicy w bloku zaczynają się już od 800zł za sprzątanie i dezynfekcję przy nie zagraconych piwnicach.

Sprzątanie i dezynfekcja piwnicy w domu po fekaliach zaczyna się już od 1500zł w zależności od zagracenia, od zanieczyszczonych materiałów i ich powierzchni, od ilości nieczystości i powierzchni itd .

Sprzątanie i dezynfekcja lokalu po zalaniu fekaliami zaczyna się już od 1000zł w zależności materiałów wykończenia pomieszczeń, itd.

Każdy przypadek jest inny i należy go indywidualnie zobaczyć, aby dobrze wycenić . Dlatego najlepiej zadzwoń 789-270-887 , aby porozmawiać o Twojej sytuacji.

Usługi po fekaliach: Dezynfekcja piwnicy , odkażanie po fekaliach , sprzątanie piwnicy po fekaliach , sprzątanie piwnicy po wybiciu kanalizacji i szamba , osuszanie po zalaniu fekaliami, fekalia w piwnicy , dezynfekcja po fekaliach , czyszczenie z fekalii. Dezynfekcja po wybiciu szamba , odkażanie po zalaniu szambem , usuwanie zapachu po fekaliach , usuwanie zapachu po szambie , ozonowanie po zalaniu fekaliami , sprzątanie po wybiciu szamba , sprzątanie po wybiciu kanalizacji , jak zdezynfekować ściany , czym zdezynfekować po fekaliach. Środki do dezynfekcji po zalaniu ,czyszczenie po wybiciu szamba , ozonowanie po fekaliach, ozonowanie po wybiciu szamba , ozonowanie o wybiciu kanalizacji.

Dojeżdżamy do klientów na sprzątanie i dezynfekcję po fekaliach, szambie na terenie województw warmińsko mazurskiego, północnego podlaskiego i mazowieckiego, pomorskiego:

Augustów , Barczewo, Bartoszyce , Biała Piska , Biskupiec , Bisztynek , Braniewo , Brodnica, Dobre Miasto, Działdowo , Dzierzgoń , Elbląg, Ełk ,Frombork , Giżycko , Gołdap , Górowo Iławeckie , Iława , Jeziorany , Kętrzyn, Kisielice , Korsze , Kolno , Łomża, Łapy , Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Grajewo, Suwałki , Sejny , Sokółka , Lidzbark , Lidzbark Warmiński , Lubawa , Mikołajki , Miłakowo , Miłomłyn , Młynary, Lubawa , Chorzele , Ostrów Mazowiecka ,Płońsk , Pułtusk , Wyszków , Ciechanów , Mława , Piecki , Przasnysz , Mońki , Morąg , Mrągowo , Nidzica , Nowe Miasto Lubawskie , Olecko , osuszanie po zalaniu Olsztyn , Olsztynek , Orneta , Orzysz , Ostrołęka , Ostróda , Pasłęk , Pasym , Pieniężno , Pisz , Reszel , Ruciane-Nida , Ryn , Sępopol , Susz , Szczytno , Suwałki , Węgorzewo , Zalewo , Żuromin. Oraz do pobliskich miejscowości.

Nie ma twojej miejscowości to zadzwoń i ustalimy czy damy radę dojechać.

Chcesz porozmawiać na temat Twojej sytuacji ? Zadzwoń 789270887

Kontakt

#sprzataniepofekaliach #zalaniefekaliami #dezynfekcjapofekaliach #odkazaniepozalaniufekaliami

Call Now ButtonPorozmawiaj ze specjalistą